Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
FILKOR LTD fund LANGAR NOTTS NG13 9HP:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr BARRY KANE
UNIT 12 COACHGAP LANE
NG13 9HP LANGAR NOTTS NG13 9HP
Britania e Madhe


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Motori WL 6S. Fabrika e drurit / plastikës
Motori WL 6S. Fabrika e drurit / plastikës WEIMA WL 6- S

This machine is refurbished to almost brand new condition and is a credit to its engineers Bzlhwu9wnp Rotor 800mm 368mm dia gives a large ...

Dërgo kërkesë te FILKOR LTD:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Motori WL 6S. Fabrika e drurit / plastikës WEIMA WL 6- S

This machine is refurbished to almost brand new condition and is a credit to its engineers Bzlhwu9wnp Rotor 800mm 368mm dia gives a large throughput per hour A 30Kw drive power i......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej