Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
GALIPOL SL fund VIGO:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr OSCAR DIAZ HINAREJOS
PTL DE VIGO, CALLE C, NAVE D3
36315 VIGO
Spanja
PONTEVEDRA


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
CNC makinë mulliri me kohë vertikale
CNC makinë mulliri me kohë vertikale RAM ELETTRONICA SPA VCR-60

RAM ELETTRONICA VCR 60 AUTOMATIC CNC VERTICAL FOAM CUTTING MAXIMUM CUTTING DIMENSIONS: 2400mm WIDTH x 3000m LENGTH x 1200mm HEIGHT USES RAM ...

Dërgo kërkesë te GALIPOL SL:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
CNC makinë mulliri me kohë vertikale RAM ELETTRONICA SPA VCR-60

RAM ELETTRONICA VCR 60 AUTOMATIC CNC VERTICAL FOAM CUTTING MAXIMUM CUTTING DIMENSIONS: 2400mm WIDTH x 3000m LENGTH x 1200mm HEIGHT USES RAM ELETTRONICA SOFTWARE TO PROGRAM CNC SHA......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej