Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Jeleniogórskie Kopalnie Surowców Mineralnych Lipiński sp.j.

Jeleniogórskie Kopalnie Surowców Mineralnych Lipiński sp.j. fund Jelenia Góra:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Bartosz Janiszewski
Wincentego Pola 31
58-500 Jelenia Góra
Polonia
woj. Dolnośląskie


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Ndarës ajri 500 TTC (Turboplex)
Ndarës ajri 500 TTC (Turboplex) HOSOKAWA ALPINE 500 TTC

The machine is used to separate products with a maximum feed granulation of 63 um. Speed range 470-4750 rpm. Separator engine power - 75 kW. ...

Dërgo kërkesë te Jeleniogórskie Kopalnie Surowców Mineralnych Lipiński sp.j.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Ndarës ajri 500 TTC (Turboplex) HOSOKAWA ALPINE 500 TTC

The machine is used to separate products with a maximum feed granulation of 63 um. Speed range 470-4750 rpm. Separator engine power - 75 kW. Bzhh0p8uem The separator worked for sev......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej