Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Metallbau Mildner GmbH fund Dortmund:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Andreas Mildner
Körnebachstr.50
44143 Dortmund
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Sharrë me brez plotësisht automatik XXL MEBASTEEL
Sharrë me brez plotësisht automatik XXL MEBASTEEL MEBA

XXL metal bandsaw MEBAsteel 1100 DG, year of construction: 2010, as new Bzidgv9qqi working range: round 510 mm / flat: 1.100 x 500 mm, semi ...

Deuzer duke e kthyer pajisjen 6 në.
Deuzer duke e kthyer pajisjen 6 në. Deuzer

Chain turning device type 405 KD for workpieces up to 6 to. max. workpiece dimensions: 1068x 896, Bsnv7ztw good condition ...

Traverse magnetike Truninger 24 ton
Traverse magnetike Truninger 24 ton Truninger motorisch teleskopierbar

Truninger magnetic traverse 24 tons,motorized telescopic New price 155000,00 € Bzk3fm820y ...

Dërgo kërkesë te Metallbau Mildner GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Sharrë me brez plotësisht automatik XXL MEBASTEEL MEBA

XXL metal bandsaw MEBAsteel 1100 DG, year of construction: 2010, as new Bzidgv9qqi working range: round 510 mm / flat: 1.100 x 500 mm, semi automatic. Only 1500 hrs. 2-column guide......


Deuzer duke e kthyer pajisjen 6 në. Deuzer

Chain turning device type 405 KD for workpieces up to 6 to. max. workpiece dimensions: 1068x 896, Bsnv7ztw good condition......


Traverse magnetike Truninger 24 ton Truninger motorisch teleskopierbar

Truninger magnetic traverse 24 tons,motorized telescopic New price 155000,00 € Bzk3fm820y......


Tavolinë ngritëse me gërshërë 6000 kg

Scissor lift table 6000kg Pxzgp Table top:1000mm x 2000mm Lifting range: 570mm x 1500mm......


Traverse magnetike Truninger 10 ton Truninger Projekt 122868.2

Motorized telescopic magnetic crosshead 10 tons Year of construction 2005, Dead weight 5290 kg, Max. Payload hook 4 x 1250/ 4 x 2500 kg. Inspection by appointment possible at any t......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej