Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Power Jet AG fund C-Oey:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Frau Franziska Büschlen
Burgholz 49
3753 C-Oey
Zvicra
Bern


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Qendra me 5 akse VZG 80 - 5A
Qendra me 5 akse VZG 80 - 5A Wemas VZG 80

X-axis 800, Y-axis 920, Z-axis 650 2vfzyhuf The machine is sold due to lack of space ...

Dërgo kërkesë te Power Jet AG:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Qendra me 5 akse VZG 80 - 5A Wemas VZG 80

X-axis 800, Y-axis 920, Z-axis 650 2vfzyhuf The machine is sold due to lack of space......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej