Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Recycling Clean s.r.o. fund Stare Mesto, Praha:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Miroslav Karbušický
Liliová 1099/18a
11000 Stare Mesto, Praha
Republika Çeke


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Zgjedhësi i porosive LINDE V10
Zgjedhësi i porosive LINDE V10 Linde V10 5212

Manufacturer + model LINDE V series 10 - 5212 Mast 2W4350 ID Mast 2W Lift height 4650 mm, Load capacity 1000 kg, Year 2012, Hours 523 hours ...

Dërgo kërkesë te Recycling Clean s.r.o.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Zgjedhësi i porosive LINDE V10 Linde V10 5212

Manufacturer + model LINDE V series 10 - 5212 Mast 2W4350 ID Mast 2W Lift height 4650 mm, Load capacity 1000 kg, Year 2012, Hours 523 hours !!! Capacity 24 v / 620 ah - complete Bm......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej