Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Snel AG fund Kerzers:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Michel Saner
Industriestrasse 2
3210 Kerzers
Zvicra


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë testimi për testet e ngjeshjes / lakimit / tërheqjes
Makinë testimi për testet e ngjeshjes / lakimit / tërheqjes ZwickRoell

Tractor / Testing machine Cpvplch0 RMK 250/50 with lateral test area Brand: ZwickRoell / Roell+Korthaus Universal testing machine for tensil ...

Dërgo kërkesë te Snel AG:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë testimi për testet e ngjeshjes / lakimit / tërheqjes ZwickRoell

Tractor / Testing machine Cpvplch0 RMK 250/50 with lateral test area Brand: ZwickRoell / Roell+Korthaus Universal testing machine for tensile/compression/bending tests. crosshead s......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej