Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
PAMOG GmbH fund Langenberg:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Jose M. Oliveira
Wankelstraße 2
33449 Langenberg
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë rrotulluese e mbushjes së filxhanit, 2 rreshta
Makinë rrotulluese e mbushjes së filxhanit, 2 rreshta Hamba BF5010/2

Hamba round table 2 way cup filling machine general overhaul from the manufacturer Hamba in 2000 After overhauling only 80 hours working, b ...

Dërgo kërkesë te PAMOG GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë rrotulluese e mbushjes së filxhanit, 2 rreshta Hamba BF5010/2

Hamba round table 2 way cup filling machine general overhaul from the manufacturer Hamba in 2000 After overhauling only 80 hours working, because the filled. product has not a goo......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej