Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
SYBOŃ sc fund Turawa:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Michał Syboń
Opolska, 4
46-045 Turawa
Polonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
SALVADEO Mitre sharrë makine rrahjeje, arkivole
SALVADEO Mitre sharrë makine rrahjeje, arkivole SALVADEO

I sell tenoning machine SALVADEO for crimping coffin elements, dovetailing and joints. The machine has -1 cutting unit, -2 milling units - p ...

Dërgo kërkesë te SYBOŃ sc:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
SALVADEO Mitre sharrë makine rrahjeje, arkivole SALVADEO

I sell tenoning machine SALVADEO for crimping coffin elements, dovetailing and joints. The machine has -1 cutting unit, -2 milling units - pneumatic pressure - shields Dcx2jpsow Th......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej