Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Hess Natur Textilien GmbH & Co. KG. fund Butzbach:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Siegfried König
Marie-Curie-Straße 7
35510 Butzbach
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë ngjitëse
Makinë ngjitëse OPITZ GO 735/2

OPITZ gluing machine type GO 735/2 Machine No. 07044 Year 2007 Operating hours approx. 40.000 For folding cartons FEFCO 0308 & 0201 solid an ...

Dërgo kërkesë te Hess Natur Textilien GmbH & Co. KG. :
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë ngjitëse OPITZ GO 735/2

OPITZ gluing machine type GO 735/2 Machine No. 07044 Year 2007 Operating hours approx. 40.000 For folding cartons FEFCO 0308 & 0201 solid and corrugated board gluing of the bottom ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej