Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Mengeder Fensterbau und Glasbau GmbH fund Dortmund:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Baris Acikgöz
Kammerstück 19B
44347 Dortmund
Gjermani
NRW


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë saldimi urban me dy koka AKS 4010
Makinë saldimi urban me dy koka AKS 4010 Urban AKS 4010

Dear Sir or Madam, we are selling our Urban AKS 4010 two-head welding machine 3rksbbi Due to lack of space and a new successor machine, it ...

Sharrë me dyshe Finke DSG-012 / 20-0410
Sharrë me dyshe Finke DSG-012 / 20-0410 Finke DSG-012/20-0410

As already seen in the pictures, we offer you the DSG (double miter saw from 1985, not known to us manufacturer, control stands FInke FMPS. ...

Urban SV 300 / 3P
Urban SV 300 / 3P Urban SV 300/3P

Welding bead plastering machine Urban SV 330/3P 90 degrees, Including cut-off knives for profile upper and undersideWithout milling tools Px ...

Dërgo kërkesë te Mengeder Fensterbau und Glasbau GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë saldimi urban me dy koka AKS 4010 Urban AKS 4010

Dear Sir or Madam, we are selling our Urban AKS 4010 two-head welding machine 3rksbbi Due to lack of space and a new successor machine, it works and was still used until it was di......


Sharrë me dyshe Finke DSG-012 / 20-0410 Finke DSG-012/20-0410

As already seen in the pictures, we offer you the DSG (double miter saw from 1985, not known to us manufacturer, control stands FInke FMPS. Iwh9uqf Machine was used, after Neuansch......


Urban SV 300 / 3P Urban SV 300/3P

Welding bead plastering machine Urban SV 330/3P 90 degrees, Including cut-off knives for profile upper and undersideWithout milling tools Px0ax without warranty......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej