Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Autoservice Haberle fund Achern:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Reiner Haberle
Waldulmer Str. 32
77855 Achern
Gjermani


Informacione të tjera ligjore

mpressum
Gesetzliche Anbieterkennung:
Reiner Haberle
Autoservice Haberle
Waldulmer Str.32
77855 Achern
Deutschland
Telefon: 07841-674 61-0
Telefax: 07841-674 61-20

Umsatzsteuer-ID:
Umsatzsteuer-Identifikationsnummer gemäß §27a Umsatzsteuergesetz: DE163479866
Finanzamt Achern

Aufsichtsbehörde:
Gewerbeamt Stadt Achern

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Shtypi automatik / skrap
Shtypi automatik / skrap

Scrap / car press. To be operated by separate vehicle or hydraulic pump.commercial sale under exclusion of warranty. Cfubi7r ...

Dërgo kërkesë te Autoservice Haberle:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Shtypi automatik / skrap

Scrap / car press. To be operated by separate vehicle or hydraulic pump.commercial sale under exclusion of warranty. Cfubi7r......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej