Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
MBS Mobiler Baumaschinen Service fund Delmenhorst:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Andreas Wolf
Estlandstraß 6
27749 Delmenhorst
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Vinç zvarritës / ekskavator
Vinç zvarritës / ekskavator Fuchs F 118 R

Fuchs crawler crane F 118 , 18 to. lifting capacity. Good condition. Starts well. Engine i.O. If required also expert acceptance after DGUV ...

Dërgo kërkesë te MBS Mobiler Baumaschinen Service:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Vinç zvarritës / ekskavator Fuchs F 118 R

Fuchs crawler crane F 118 , 18 to. lifting capacity. Good condition. Starts well. Engine i.O. If required also expert acceptance after DGUV V54 (winch inspection every 10 years). ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej