Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Azteque fund ERSTEIN:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Patrick CHESSARI
8 rue Ettore Bugatti, ZI OUEST
67150 ERSTEIN
Francës


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Qendra vertikale e prerjes
Qendra vertikale e prerjes Huron VX8

This machine is a Huron 3-axis vertical machining centre. Created in 2007, it has been very little used: machining light alloys for a spindl ...

frezë
frezë MIKRON WF51C/150

It is a second-hand MIKRON milling machine, model WF51C/150, equipped with a Heidenhain numerical control. B0ua8atlzd The machine is in a ve ...

Dërgo kërkesë te Azteque:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Qendra vertikale e prerjes Huron VX8

This machine is a Huron 3-axis vertical machining centre. Created in 2007, it has been very little used: machining light alloys for a spindle rotation time of only 340 hours. It h......


frezë MIKRON WF51C/150

It is a second-hand MIKRON milling machine, model WF51C/150, equipped with a Heidenhain numerical control. B0ua8atlzd The machine is in a very good general condition, from its hist......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej