Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Arabtec Consolidated Contractors Company

Arabtec Consolidated Contractors Company fund Astana (Nur-Sultan):

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Shehadeh Sahawneh
Almaty Street 8
020000 Astana (Nur-Sultan)
Kazakistani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinat e përgatitjes së tokës
Makinat e përgatitjes së tokës Toyota 7FEB20

2 TON FORKLIFT MACHINE WAS WORKING IN THE HIGHEST TOWER IN CENTAL ASIA (ABU DHABI PLAZA TOWER IN ASTANA (NUR-SULTAN) UNDER THE MANAGEMENT O ...

Instalimi i ndërtesave shumëkatëshe
Instalimi i ndërtesave shumëkatëshe ALIMAK SCANDO 650 FC-S 28/39

2.8 TON CAPACITY CONSTRUCTION HOIST. AVAILABLE FOR CONSTRUCTION SITE TOWERS. GOOD FOR PERSONNEL AND MATERIAL LIFTING. SPEED 100 M/MIN. PERFE ...

pompë betoni lokale
pompë betoni lokale Putzmeister BSA2110HPD

Stationary Concrete Pump Prabx Perfect Conditions ...

Dërgo kërkesë te Arabtec Consolidated Contractors Company:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinat e përgatitjes së tokës Toyota 7FEB20

2 TON FORKLIFT MACHINE WAS WORKING IN THE HIGHEST TOWER IN CENTAL ASIA (ABU DHABI PLAZA TOWER IN ASTANA (NUR-SULTAN) UNDER THE MANAGEMENT OF ARABTEC CONSOLIDATED CONTARCTORS COMPA......


Instalimi i ndërtesave shumëkatëshe ALIMAK SCANDO 650 FC-S 28/39

2.8 TON CAPACITY CONSTRUCTION HOIST. AVAILABLE FOR CONSTRUCTION SITE TOWERS. GOOD FOR PERSONNEL AND MATERIAL LIFTING. SPEED 100 M/MIN. PERFECT FOR SKYSCRAPPERS. FIVE UNITS OF DOUBL......


pompë betoni lokale Putzmeister BSA2110HPD

Stationary Concrete Pump Prabx Perfect Conditions......


kompresor UKRROMETAL PKSD 5.25 DM O1 185.0CFM

UKRROMETAL A/COMP. PKSD 5.25 DM O1 185.0CFM-2016 Eight units are available for sale Bzfne8papq......


Përkthimi nga anglishtja: UNIIC URW 376

UNICAL BOOM SPIDER SPIDER CRANE URW-376- Bnzeahr Max 2.9 t- Working Radius 14.45 m- Year 2016......


Ngrohja me naftë JUMBO 200

Arcotherm Jumbo 200 Indirect Oil Fired Heater 198kW / 675000Btu 240V~50Hz- 2014 Prjyb 169 UNITS ARE AVAILABLE......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej