Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Luxplast fund София:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Stoyan Stoyanov
бул. Мадрид 17
1505 София
Bullgaria


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Pastrimi i qosheve dhe dyerve të PVC
Pastrimi i qosheve dhe dyerve të PVC Stürtz(Germany)

4 - axis CNC machine for super fast top and bottom cleaning windows and doors. Perfect condition, produced 2008 year. Ckwdvsxp3 ...

Pastrimi i qosheve dhe dyerve të PVC
Pastrimi i qosheve dhe dyerve të PVC Stürtz 4AS

4 - axis CNC machine for super fast top and bottom cleaning windows and doors. Perfect condition, produced 2008 year. Bzikdqwzln ...

Dërgo kërkesë te Luxplast:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Pastrimi i qosheve dhe dyerve të PVC Stürtz(Germany)

4 - axis CNC machine for super fast top and bottom cleaning windows and doors. Perfect condition, produced 2008 year. Ckwdvsxp3......


Pastrimi i qosheve dhe dyerve të PVC Stürtz 4AS

4 - axis CNC machine for super fast top and bottom cleaning windows and doors. Perfect condition, produced 2008 year. Bzikdqwzln......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej