Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
PlastiquesZD fund Saint-Martin-du-Fresne:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr ABDULLAH DEMIRBAS
1 Rte de Condamine
01430 Saint-Martin-du-Fresne
Francës


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
ftohës ftohës
ftohës ftohës INDUSTRIEL FRIGO GR1AC 160/Z

Water chiller 160 kW with glycol pump for water supply, connected to 15 presses from 110 to 1500 T Cooling capacity 160 kW Cooling device ty ...

Makinë e derdhjes me injeksion elektrik JSW JAD
Makinë e derdhjes me injeksion elektrik JSW JAD JSW JAD

Electric injection molding machine Cku97fume Manufacturer : JSW Model: JAD Year of manufacture: 2009 Force: 350 T, Large plate, Injection vo ...

Dërgo kërkesë te PlastiquesZD:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
ftohës ftohës INDUSTRIEL FRIGO GR1AC 160/Z

Water chiller 160 kW with glycol pump for water supply, connected to 15 presses from 110 to 1500 T Cooling capacity 160 kW Cooling device type R407 Min. temperature -10 ° Max. max.......


Makinë e derdhjes me injeksion elektrik JSW JAD JSW JAD

Electric injection molding machine Cku97fume Manufacturer : JSW Model: JAD Year of manufacture: 2009 Force: 350 T, Large plate, Injection volume: 1360 cm3 Tonnage: 350T Screw diame......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej