Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Temrex-Dynatech Sp. z o.o. fund Urzut:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Frau Marta Dąbrowska
Aleja Katowicka 261
05-830 Urzut
Polonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë grushtuese TRUMPF TC 500R
Makinë grushtuese TRUMPF TC 500R TRUMPF TC 500R

Technical data: Maximum punching force - 220kN Maximum sheet thickness - 8mm Bzavrxle00 Maximum workpiece weight - 150 kg (Y1300), 230 kg (Y ...

LASER MAZAK NEW TURBO-X48 CO2 YB-L100B 7
LASER MAZAK NEW TURBO-X48 CO2 YB-L100B 7 Mazak CO2 YB-L100B 7M1

Maximum dimension of a processed detail: 1250x2500x9 mm X axis travel - 2630 mm Y axis travel - 1270 mm Z axis travel - 100 mm Maximum load ...

Dërgo kërkesë te Temrex-Dynatech Sp. z o.o.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë grushtuese TRUMPF TC 500R TRUMPF TC 500R

Technical data: Maximum punching force - 220kN Maximum sheet thickness - 8mm Bzavrxle00 Maximum workpiece weight - 150 kg (Y1300), 230 kg (Y1600) Maximum punching diameter - 76.2mm......


LASER MAZAK NEW TURBO-X48 CO2 YB-L100B 7 Mazak CO2 YB-L100B 7M1

Maximum dimension of a processed detail: 1250x2500x9 mm X axis travel - 2630 mm Y axis travel - 1270 mm Z axis travel - 100 mm Maximum load capacity - 2.2 / 220 KN / kgf Cooifswta ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej