Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
KUSING Group s.r.o fund Huncovce:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Ján Kurila
Farská 75
059 92 Huncovce
Sllovakia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makina furçimi
Makina furçimi KUSING K2Le-400

New brushing machine KUSING K2Le-400 By2707zfvy ...

4 MAKINË FURCA ANËS KUSING
4 MAKINË FURCA ANËS KUSING KUSINFG K4 250 / 150

New KUSING four-sided brush / grinder made in Europe. Compact machine with quick adjustment and optional parameters. Technical parameters: ...

ARRË E VOGËL KOMPAKTE MULTIRIP RP - 200
ARRË E VOGËL KOMPAKTE MULTIRIP RP - 200 KUSING RP - 200

Small compact miltirip saw machine KUSING RP - 200. Technical parameters: Main engine power : 7,5 / 11 kW Shaft diameter : 30 mm Shaft leng ...

Dërgo kërkesë te KUSING Group s.r.o:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makina furçimi KUSING K2Le-400

New brushing machine KUSING K2Le-400 By2707zfvy......


4 MAKINË FURCA ANËS KUSING KUSINFG K4 250 / 150

New KUSING four-sided brush / grinder made in Europe. Compact machine with quick adjustment and optional parameters. Technical parameters: Maximum material width : 250 mm Maximu......


ARRË E VOGËL KOMPAKTE MULTIRIP RP - 200 KUSING RP - 200

Small compact miltirip saw machine KUSING RP - 200. Technical parameters: Main engine power : 7,5 / 11 kW Shaft diameter : 30 mm Shaft length : 200 mm Feed motor power : 0,55 kW ......


RRIP MILTIRIP SAW KUSING RPP - 400 KUSING RPP - 400

Miltiripsaw with feed belt suitable for very precise cutting low materials. The perfect solution for parquet manufacturers. Technical parameters: Main engine power : 3 / 4 kW Shaf......


GRUPES BUSHTE KUSING SFna 1200 KUSING SFna 1200

Professional spindle moulder with aluminum sliding table and tilting KUSING SFna 1200. Technical parameters: Main engine power: 3 kW (4 HP) Spindle diameter: ø 30 mm Bfsnribc Spin......


SARA E FORMATIMIT TË RËNDË ATLAS 3200 KUSING ATLAS 3200

Heavy formatting saw KUSING ATLAS 3200 with manual control. Cast iron core with lifting of aggregates by means of dovetail guides. This core is indestructible and low maintenance. ......


SHAFER PROFESIONALE PER DRU TE FORTE KUSING FPn OPTIM 1200

Professional formatting saw for solid wood with tilt. Technical parameters: Maximum saw blade diameter: ø 400/30 mm B3ja9uezud Main engine power: 3 kW (can be 4kW or 5,5 kW) Main......


RIP SARA PËR SHARRIMIN E MBETURINAVE KUSING OP-2P-550

Rip saw for cutting waste material. Suitable for processing waste after an angle circular saw. The configuration of the machine and its parameters is by mutual agreement. Technic......


BUSHTE ME KUSING TE PJERISHME KUSING SFnc3

Professional spindle moulder with iron table and tilting and tapping KUSING SFnc3 1200. Technical parameters: Main engine power: 3 kW (4 HP) Spindle diameter: ø 30 mm Spindle leng......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej