Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Tomcat Trading GmbH fund Düren:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Johann Lukanowski
Auf dem Driesch 45
52353 Düren
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Gërshërë skrap
Gërshërë skrap LEFORT Conqueror 850

Lefort scrap shears with press cover Brand: Lefort Type: 850 B07mlyo3r0 Year of construction: 2002 Engine: 8 cylinder Scania Turbo Weight 78 ...

Dërgo kërkesë te Tomcat Trading GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Gërshërë skrap LEFORT Conqueror 850

Lefort scrap shears with press cover Brand: Lefort Type: 850 B07mlyo3r0 Year of construction: 2002 Engine: 8 cylinder Scania Turbo Weight 78 t Technical specifications: Cutting for......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej