Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Kyo srl fund Roma:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Roberto Pesci
Circonvallazione Clodia, 36/B
00195 Roma
Italia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
MAN SWEEPER në bord
MAN SWEEPER në bord DULEVO 100DK

Sweeper DULEVO 100DK Kubota engine 3360 hours cab with air conditioning Theoretical cleaning 2200 sqm/h PRICE ON REQUEST Cruznemtc ...

Pastrues dyshemeje HAKO
Pastrues dyshemeje HAKO Hako B310R

HAKO B310R Electric Bzd3iksado Year 2014 394 hours Working width 960mm Theoretical cleaning 7200mq/h ...

FIMAP FS80 B
FIMAP FS80 B FIMAP FS80 B

FIMAP FS80B Electric 2,2 hours Machine used only for demonstrations Crvclhvma Hydraulic unloading Theoretical productivity 11520mq/h ...

Dërgo kërkesë te Kyo srl:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
MAN SWEEPER në bord DULEVO 100DK

Sweeper DULEVO 100DK Kubota engine 3360 hours cab with air conditioning Theoretical cleaning 2200 sqm/h PRICE ON REQUEST Cruznemtc......


Pastrues dyshemeje HAKO Hako B310R

HAKO B310R Electric Bzd3iksado Year 2014 394 hours Working width 960mm Theoretical cleaning 7200mq/h......


FIMAP FS80 B FIMAP FS80 B

FIMAP FS80B Electric 2,2 hours Machine used only for demonstrations Crvclhvma Hydraulic unloading Theoretical productivity 11520mq/h......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej