Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Lekkerkerker Dairy & Food Equipment B.V.

Lekkerkerker Dairy & Food Equipment B.V. fund NZ Lopik:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Robin Versluis
Handelsweg 2
3411 NZ Lopik
Holanda


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Linja e mbushjes dhe paketimit të kartonit Tetra Top
Linja e mbushjes dhe paketimit të kartonit Tetra Top Tetra Pak TT/3 2000

Complete Tetra top filling line. Package sterilization, hygiene chamber disinfection and a clean air system (HEPA). The line is existing out ...

Prerës / shkrirës / tenxhere universale
Prerës / shkrirës / tenxhere universale Stephan UM/SK150

Universal vertical cutter/melter/cooker with vacuum system. Fully stainless steel frame. The main product bowl is double jacketed for coolin ...

Makinë për shtypje djathi Euroblock
Makinë për shtypje djathi Euroblock Klokslag T-64

Cheese pressing line, Standard size, Euroblock 15kg (size:30x50x10cm). The line is located in the Netherlands and was in production until th ...

Dërgo kërkesë te Lekkerkerker Dairy & Food Equipment B.V.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Linja e mbushjes dhe paketimit të kartonit Tetra Top Tetra Pak TT/3 2000

Complete Tetra top filling line. Package sterilization, hygiene chamber disinfection and a clean air system (HEPA). The line is existing out: 1x Tetra Pak TT/3 2000 carton filling ......


Prerës / shkrirës / tenxhere universale Stephan UM/SK150

Universal vertical cutter/melter/cooker with vacuum system. Fully stainless steel frame. The main product bowl is double jacketed for cooling or heating and has 4 built in ports fo......


Makinë për shtypje djathi Euroblock Klokslag T-64

Cheese pressing line, Standard size, Euroblock 15kg (size:30x50x10cm). The line is located in the Netherlands and was in production until the 1st of October 2020. Full automatic pr......


Formoni, mbushni, vulosni makinën Hassia THL 28/22

Forming, filling and sealing machine for liquid product (sauces, processed cheese, fruit, jams etc,) and equipped with double jacketed hopper with agitator for hotfill and cut of v......


ndarës GEA Westfalia MSD 170-01-076

Skimmer, self-cleaning. Previously used for Whey. Including the following components: the bowl, motor cover, base frame, collecting tank (195 liter) and maneuvering water valves. S......


Linja pilot e margarinës e montuar në kornizë Gerstenberg Pilot Perfector 3x57

Complete skid mounted pilot margarine plant. Existing out of: preparing premix, heating or cooling the premix, (high pressure) pump, 3 crystallizers, pinmixer, inverter and holding......


Makinë automatike për mbushje dhe paketim Corazza FF220 / 4G

Automatic filling and wrapping machine for triangle portions of processed cheese. Double head piston doser with double jacketed hopper (± 75 ltr). The hopper has a scraper agitator......


Prerës / shkrirës / tenxhere me shumë përdorime Stephan TC/SK300

Multipurpose horizontal cutter/melter/cooker with vacuum system, multipurpose processor previously used on processed cheese. The main product bowl and cover are double jacketed for......


Tretës pluhuri Food Tech Cubic mixer

Powder dissolver on load cells. Top driven mix agitator with 2 powder dissolving blades. CIP cleanable with 5 spray bowls. Special design of dosing powder and liquid. The powder is......


Njësi UHT për 13% qumësht të plotë Alfa Laval Steritherm B7

Complete UHT unit with indirect plate heating system used for 13% whole milk. Temperature cycle: 5 °C (in) - 75 °C (dearator - homogeniser) - 137 °C (holding 4 seconds) - 20 °C (to......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej