Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Massive Trading FZCo, Dubai, UAE fund Dubai:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Frau Sajida Choudhury
Office 203, AB Plaza 8, Opp. Al Mulla Plaza, Mamzar, Dubai, U.A.E
AB Plaza 8 Dubai
Emiratet e Bashkuara Arabe


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Linja e mbushjes së qumështit pluhur
Linja e mbushjes së qumështit pluhur Wolf (GERMANY) VPC250

Vertical Powder Milk Packaging Line in pillow bags, Brand Wolf, Germany, Model VPC 250, year 2015. Full automatic high performance servo mot ...

Linja e mbushjes së qumështit pluhur
Linja e mbushjes së qumështit pluhur Wolf (GERMANY) VPC250

Vertical Powder Milk Packaging Line in pillow bags, Brand Wolf, Germany, Model VPC 250, year 2014. Full automatic high performance servo mot ...

Makinë për mbushjen e qumështit pluhur
Makinë për mbushjen e qumështit pluhur FACILE (INDIA) PPM 12000DS

Scope of supply: : Servo Driven Twin head high speed VFFS machine model PPM 12000DS with with Servo Driven Auger Filler for Packing 25g Milk ...

Dërgo kërkesë te Massive Trading FZCo, Dubai, UAE:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Linja e mbushjes së qumështit pluhur Wolf (GERMANY) VPC250

Vertical Powder Milk Packaging Line in pillow bags, Brand Wolf, Germany, Model VPC 250, year 2015. Full automatic high performance servo motors, continuous heat sealable laminate P......


Linja e mbushjes së qumështit pluhur Wolf (GERMANY) VPC250

Vertical Powder Milk Packaging Line in pillow bags, Brand Wolf, Germany, Model VPC 250, year 2014. Full automatic high performance servo motors, continuous heat sealable laminate P......


Makinë për mbushjen e qumështit pluhur FACILE (INDIA) PPM 12000DS

Scope of supply: : Servo Driven Twin head high speed VFFS machine model PPM 12000DS with with Servo Driven Auger Filler for Packing 25g Milk Powder in pillow pouches with Nitrogen ......


Makinë për mbushjen e qumështit pluhur FACILE (INDIA) PPM 12000DS

Scope of supply: : Servo Driven Twin head high speed VFFS machine model PPM 12000DS with with Servo Driven Auger Filler for Packing 25g Milk Powder in pillow pouches with Nitrogen ......


Makinë për mbushjen e qumështit pluhur TAM TAS (TURKEY) ODM-300

ODM-300 Full automatic vertical F-F-S packaging machine, SIEMENS PLC control system, year 2014 Consist of: Capacity: Up to 44 bags/min for 400g powder weight. Max Film width 580mm.......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej