Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Staub + Seifert GbR fund Weißbach:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Manfred Staub
Schlössle 3
74679 Weißbach
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Sharrë tavoline rrëshqitëse
Sharrë tavoline rrëshqitëse Panhans 690A Typ 5284

Table length 3200mm, blade tiltable 45°. 400 V By0ipihy0w Additional equipment: 2 pneum. Holding cylinder and 1 laser for extra charge. ...

Ngjyrosni murin e nxjerrjes së mjegullës
Ngjyrosni murin e nxjerrjes së mjegullës Wego FAWT-F 200/15

Paint mist extraction wall with dry separation by means of filter. 400V, 7,5 KW, pipe connection 400mm By0mdpsk83 ...

Makinë shpimi e drejtë
Makinë shpimi e drejtë Optimum 333 Vario

400 V, 1,5KW, drilling capacity 30mm spindle mount MK4 Fh9ex7l ...

Dërgo kërkesë te Staub + Seifert GbR:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Sharrë tavoline rrëshqitëse Panhans 690A Typ 5284

Table length 3200mm, blade tiltable 45°. 400 V By0ipihy0w Additional equipment: 2 pneum. Holding cylinder and 1 laser for extra charge.......


Ngjyrosni murin e nxjerrjes së mjegullës Wego FAWT-F 200/15

Paint mist extraction wall with dry separation by means of filter. 400V, 7,5 KW, pipe connection 400mm By0mdpsk83......


Makinë shpimi e drejtë Optimum 333 Vario

400 V, 1,5KW, drilling capacity 30mm spindle mount MK4 Fh9ex7l......


Kompresor me ftohës ajri Renner RS 7,5

Screw compressor with Mark compressed air dryer MDX1200 and 2x compressed air tank 90l. 400v, 7,5KW, 950l/min, 10bar Eb8ctn......


Pajisja e fiksimit me vakum Becker VT416

Vacuum clamping device for format saw, with 4 suction holders, 1 distributor with shut-off valves and Becker vacuum pump no. 1724893 type VT416, speed 1420/1700 rpm, suction capaci......


pneum. Pajisja shtrënguese për sharrë formati

pneumatic clamping device for sliding table saw with 2 pneumatic cylinders and electric control B0cg3kbdmk......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej