Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
MDM d.o.o. fund Ljubljana:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Domen Selan
Brnčičeva ulica 17
1231 Ljubljana
Sllovenia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë lazer CO2 CO2 Platino
Makinë lazer CO2 CO2 Platino Prima Power Platino 2040

BRAND: PERFORMANCE YEAR PRIMA: 2015 MODEL: Platinum 2040 PRODUCTION WORKING HOURS: 28,000 APPLICATION TYPE: LASER CUT LOCATION: SLOVENIA (Lj ...

Dërgo kërkesë te MDM d.o.o.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë lazer CO2 CO2 Platino Prima Power Platino 2040

BRAND: PERFORMANCE YEAR PRIMA: 2015 MODEL: Platinum 2040 PRODUCTION WORKING HOURS: 28,000 APPLICATION TYPE: LASER CUT LOCATION: SLOVENIA (Ljubljana) AVAILABILITY: TRAINEE AGREMENT ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej