Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
SpecTechKomplekt fund St. Petersburg:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Андрей Пономарев
Malyy Prospekt Vasil'yevskogo Ostrova №57
199198 St. Petersburg
Federata Ruse


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
disa jahte
disa jahte WEINIG Powermat2000

Automatic planing line based on the Weinig Powermat 2000. Supplied with WEINIG HighMech automatic machine. Feed speed Longitudinal planer 3 ...

Dërgo kërkesë te SpecTechKomplekt:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
disa jahte WEINIG Powermat2000

Automatic planing line based on the Weinig Powermat 2000. Supplied with WEINIG HighMech automatic machine. Feed speed Longitudinal planer 36/60/80/100 m/min Maximum stack weight 3......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej