Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
EXTERTECH SAS fund Anthy-sur-Léman:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr JEAN-PIERRE TOURNIER
14 Rte de Séchex
74200 Anthy-sur-Léman
Francës


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
QENDRA E MAKINIMIT TË AXIS DMG CMX 600 V
QENDRA E MAKINIMIT TË AXIS DMG CMX 600 V DMG MORI CMX 600V

4 AXIS DMG CMX 600 V + ROBOT - Year 2018 / 7178 H (evolving) 4 AXIS MACHINING CENTER CMX600V HEIDENHAIN TNC 620 Integrated 4th axis ROTARY ...

QENDRA E MAKINIMIT 5 AXIS DOOSAN V60/5A
QENDRA E MAKINIMIT 5 AXIS DOOSAN V60/5A DOOSAN V630/5A

DOOSAN V630/5A - Year 2015 / 9600H HEIDENHAIN Itcn 530 5 simultaneous axes Spindle 20 000 rpm Tool magazine 40 positions BT 40 Capacity ...

Qendra e përpunimit me 5 akse MECTRON
Qendra e përpunimit me 5 akse MECTRON MECTRON JAPAN MGH 251 / MTV-T211

MECTRON MTV MGH 251 T-211 Made in Japan High precision machining center for very small and very precise parts, watchmaking sector, connecto ...

Dërgo kërkesë te EXTERTECH SAS :
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
QENDRA E MAKINIMIT TË AXIS DMG CMX 600 V DMG MORI CMX 600V

4 AXIS DMG CMX 600 V + ROBOT - Year 2018 / 7178 H (evolving) 4 AXIS MACHINING CENTER CMX600V HEIDENHAIN TNC 620 Integrated 4th axis ROTARY TABLE TSUDAKOMA Auto Tool changer 30 st......


QENDRA E MAKINIMIT 5 AXIS DOOSAN V60/5A DOOSAN V630/5A

DOOSAN V630/5A - Year 2015 / 9600H HEIDENHAIN Itcn 530 5 simultaneous axes Spindle 20 000 rpm Tool magazine 40 positions BT 40 Capacity (X, Y, Z axis): up to 650mm x 765mm x 52......


Qendra e përpunimit me 5 akse MECTRON MECTRON JAPAN MGH 251 / MTV-T211

MECTRON MTV MGH 251 T-211 Made in Japan High precision machining center for very small and very precise parts, watchmaking sector, connectors, medical. Year 2015 / 3200 H. 5 sim......


QENDRA E MAKINIMIT 5 AXIS CMX50 + ROBOT DMG MORI CMX 50 U 5 AXES 5 (3+2)

DMG CMX 50 U + ROBOT Year 2018 / 12300 H (evolving) 5 axes (3+2) HEIDENHAIN TNC 620 B3i7h0md9r - X / Y / Z axis travel 500 x 450 x 400 mm - Rapid motion speed of linear axe......


QENDRA E MAKINIMIT 5 AXIS CMX50 + ROBOT DMG MORI CMX 50 U 5 AXES 5 (3+2)

DMG CMX 50 U + ROBOT Year 2019 / 5100 H (evolving) 5 axes 3+2 HEIDENHAIN TNC 620 X / Y / Z axis travel 500 x 450 x 400 mm Fast moving axes 30 M / M B axis table = -5°/+110......


TORNO CNC me dy bosht dhe bosht CMZ CMZ TA-20YS-640

CMZ TA-20-YS-640 Short bar feeder LNS Sprint 565 S2 + Parts loading/unloading gantry with 14-position storage Short bar feeder LNS 565 S2 for bars up to 1800 mm length Year 2020 ......


TORNO CNC me dy bosht dhe bosht TSUGAMI TSUGAMI M06 SYE

TSUGAMI M06SY with IEMCA BOSS 552-32L bar feeder Bc7zrd Year 2016 / 20800 H (evolving) 1 IEMCA bar feeder type : BOSS 552-32L CN FANUC Spindle and counter-spindle, 1 tool turret 1......


TORNO CNC me dy bosht dhe bosht TSUGAMI TSUGAMI M08 SYE

TSUGAMI M08SY with IEMCA Master 80 Up bar feeder - Year 2015 / 17000 H (upgradeable) 1 IEMCA bar feeder type MASTER 80HF UP/R 33L CN FANUC Spindle and counter-spindle, 1 tool turr......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej