Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
LION doo fund Sveti Nikole:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Riste Ristevski
Regionalen pat R-105 bb
2220 Sveti Nikole
Maqedonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Linja e plotë për prodhimin e biskotave
Linja e plotë për prodhimin e biskotave

Complete line for production of soft biscuits and sandwich biscuits with recipes 1. Mixer for dough 200kg 2. Mixer for cream 50kg 3. Biscuit ...

Linja e çokollatës Oneshot
Linja e çokollatës Oneshot

One-shote chocolate line for tablets 100g possibility to change moulds for different products Mould heating, One-shot depositor, mould vibra ...

Dërgo kërkesë te LION doo:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Linja e plotë për prodhimin e biskotave

Complete line for production of soft biscuits and sandwich biscuits with recipes 1. Mixer for dough 200kg 2. Mixer for cream 50kg 3. Biscuit rotary forming machine 4. Tunnel oven 1......


Linja e çokollatës Oneshot

One-shote chocolate line for tablets 100g possibility to change moulds for different products Mould heating, One-shot depositor, mould vibrating, cooling tunnel, products demouldin......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej