Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Siloking Mayer Maschinenbau GmbH fund Tittmoning:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Gerhard Winkler
Kehlsteinstr. 4
84529 Tittmoning
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Motor trefazor 37KW 250M / 6 TF 980U / min
Motor trefazor 37KW 250M / 6 TF 980U / min Siemens 250M/6

3 pieces new three-phase motors for sale. Price is per piece Output shaft diameter: 60x140 Product name motor FU suitable Motor speed 980 1/ ...

Pajisja rrotulluese e qendrës Hywema
Pajisja rrotulluese e qendrës Hywema HYWEMA HDV - DUO HDVD-030020A4-SA

2 pieces Hywema hub turning devices for sale. Used only 2 years. 2 complete system, consisting of: 2 pieces lifting column HS1 | HS2 1 piece ...

Dërgo kërkesë te Siloking Mayer Maschinenbau GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Motor trefazor 37KW 250M / 6 TF 980U / min Siemens 250M/6

3 pieces new three-phase motors for sale. Price is per piece Output shaft diameter: 60x140 Product name motor FU suitable Motor speed 980 1/min Power (kW) 37,000 Voltage (V) 400/69......


Pajisja rrotulluese e qendrës Hywema HYWEMA HDV - DUO HDVD-030020A4-SA

2 pieces Hywema hub turning devices for sale. Used only 2 years. 2 complete system, consisting of: 2 pieces lifting column HS1 | HS2 1 piece control box mounted on HS1 1 piece swit......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej