Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Adyv Grafika kft. fund Budapest:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Frau Katalin Toth
Ív utca 5/a
1215 Budapest
Hungaria


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Burra nga Roland 304.
Burra nga Roland 304. MAN Roland 304

4 Colors - 740x520mm - CPL (Semi automatic plate change) - RCI Roland Deltamatic - Film Dampening - Perfecting - High Pile Delivery - Non St ...

makinë qepëse automatike
makinë qepëse automatike Stahl Brehmer

Automatic sewing machine B0pu9t8ohq ...

Dërgo kërkesë te Adyv Grafika kft.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Burra nga Roland 304. MAN Roland 304

4 Colors - 740x520mm - CPL (Semi automatic plate change) - RCI Roland Deltamatic - Film Dampening - Perfecting - High Pile Delivery - Non Stop - Cocking Auto - Auto Blanket Wash, I......


makinë qepëse automatike Stahl Brehmer

Automatic sewing machine B0pu9t8ohq......Makinë qepëse gjysmë automatike Polygraph

Semiautomatic sewing machine B0pvcjza2z......


Makinë lidhëse për raft librash Mau Fung

Bookcase hooking machine Vuy7h3......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej