Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
hasler solutions s.l. fund Elx/Elche:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Marc Hasler
Circulo Obrero Ilicitano 32, N1
Parque Empresarial
03203 Elx/Elche
Spanja


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Prerje
Prerje bullmer Premiumcut

Single layer cutter bullmer retrofit hasler bullmer cutter with complete conversion to the latest technology and software from hasler. Gczo ...

Makine prerese
Makine prerese bullmer PremiuCut 5032

Cutting machine 5m Cutting zone: 5.000mm width, 3.200mm lenght retrofitting: CNC (Controler), electronic equipment totally new upgrade to ha ...

Dërgo kërkesë te hasler solutions s.l.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Prerje bullmer Premiumcut

Single layer cutter bullmer retrofit hasler bullmer cutter with complete conversion to the latest technology and software from hasler. Gczojo7 - completely overhauled - completel......


Makine prerese bullmer PremiuCut 5032

Cutting machine 5m Cutting zone: 5.000mm width, 3.200mm lenght retrofitting: CNC (Controler), electronic equipment totally new upgrade to hasler Conveyor automatic unwinder (roll d......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej