Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
BdK Einrichtungen fund Bramsche:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Torsten Bei der Kellen
Hansastraße 63
49565 Bramsche
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Torno kopjimi prej druri Hapfo me ushqim
Torno kopjimi prej druri Hapfo me ushqim Hapfo AP-5000-M

Hapfo AP 5000 M copy lathe in a very good condition from a joinery liquidation. Center width 1600mm, copy length 1400mm. Feed by means of in ...

Dërgo kërkesë te BdK Einrichtungen:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Torno kopjimi prej druri Hapfo me ushqim Hapfo AP-5000-M

Hapfo AP 5000 M copy lathe in a very good condition from a joinery liquidation. Center width 1600mm, copy length 1400mm. Feed by means of infinitely variable gear motor. Four-jaw s......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej