Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Oberkersch GmbH fund Leinefelde-Worbis:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Jörg Oberkersch
Zeißstraße 2
37327 Leinefelde-Worbis
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Sistemi i prerjes së qelqit të sigurisë të petëzuar HEGLA M 37 MT përfshirë K
Sistemi i prerjes së qelqit të sigurisë të petëzuar HEGLA M 37 MT përfshirë K HEGLA M 37

VSG cutting machine HEGLA M 37 MT Byyzzirn0b incl. tilting table LKT H 600 Brecht table: WxHxD 4000x2300x1250mm Schneidebrücke: 5000x900x180 ...

Makinë larëse qelqi Baretta Lamfer
Makinë larëse qelqi Baretta Lamfer Baretta Lamfer Star Glazing 1500/4S

Baretta(Lamfer) vertical washing machine type "Star Glazing 1500/4S" with two pairs of brushes Ewc77sh as well as an associated reverse osmo ...

Glas Sandstrahlkabine Sandstrahlanlage
Glas Sandstrahlkabine Sandstrahlanlage Fabrikat: Bohle Typ: SBM 1500 P

Sandblasting plant Make: Bohle Type: SBM 1500 P Ident. no.: 31/14 M8dzhvxr Description: 400 Volt, 16 Amp. Power: 2,0 kW, Operating hours: 5, ...

Dërgo kërkesë te Oberkersch GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Sistemi i prerjes së qelqit të sigurisë të petëzuar HEGLA M 37 MT përfshirë K HEGLA M 37

VSG cutting machine HEGLA M 37 MT Byyzzirn0b incl. tilting table LKT H 600 Brecht table: WxHxD 4000x2300x1250mm Schneidebrücke: 5000x900x1800mm Tilting table 3000x3500 year of cons......


Makinë larëse qelqi Baretta Lamfer Baretta Lamfer Star Glazing 1500/4S

Baretta(Lamfer) vertical washing machine type "Star Glazing 1500/4S" with two pairs of brushes Ewc77sh as well as an associated reverse osmosis unit 1x Idrotecnica type IDRO RO 60S......


Glas Sandstrahlkabine Sandstrahlanlage Fabrikat: Bohle Typ: SBM 1500 P

Sandblasting plant Make: Bohle Type: SBM 1500 P Ident. no.: 31/14 M8dzhvxr Description: 400 Volt, 16 Amp. Power: 2,0 kW, Operating hours: 5,897 h, Software version: v1.2.......


Glas Sandstrahlkabine Sandstrahlanlage Fabrikat: Bohle Typ: SBM 1500 P

Sandblasting plant Byzmevo8tu Make: Bohle Type: SBM 1500 P Ident. no.: 31/14 Description: 400 Volt, 16 Amp. Power: 2,0 kW, Operating hours: 5,897 h, Software version: v1.2.......


Glas Waschmaschine Bavelloni für Flachgl Glas Waschmaschine Bavelloni

Bavelloni glass washing machine Glass washing machine Bavelloni Ppxxx fully functional, complete with water tank and fan Washing and drying machine......


Aluminum Saw rrethore Berg & Schmid MultiCut 400 HA

Aluminium circular saw Make: Berg & Schmid Type: MultiCut 400 HA Bjvrlal0 Ident. no.: 1141 Description: 2 pieces pneumatic vertical vices, 120 KG own weight, 400 Volt, 1,6 Ampere, ......


Makinë bluarëse Bodo Gerhard Bodo Gerhard K 200

Bodo Gerhard glass grinding machine, with infeed and outfeed belt and water tank Byzmih7cea......


Wandschwenkkran Schwenkkran Kettenzug Demag

Wall mounted jib crane chain hoist crane slewing crane 7m 750Kg 0,75t S014 Che8wet3g......


Makinë për bluarjen e buzës së qelqit, prodhuesi Bod Bodo Gerhard MKF 305

Glass edge grinding machine, manufacturer Bodo Gerhard, type MKF 305, Coxvt80g glass round edge and bevel grinding machine, glass model grinding machine......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej