Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Vacuum Pump Services North Limited fund Doncaster:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Frau ANDREA VOSE
Unit 3A Denaby Industrial Estate
Coalpit Rd
Denaby Main
DN12 4LH Doncaster
Britania e Madhe


Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Pompe ajri
Pompe ajri Edwards EH1200

For sale is this fully serviced and tested Edwards EH1200 vacuum pump fitted with a 3ph, 50Hz, 415 volt motor. This pump has been comple ...

Pompe ajri
Pompe ajri Edwards E1M275

EDWARDS E1M275 VACUUM PUMP For sale is this fully serviced and tested Edwards E1M275 vacuum pump fitted with a 3ph, 50Hz, 415 volt motor. ...

Pompe ajri
Pompe ajri Edwards GV80

Edwards GV80 Prdjz ...

Dërgo kërkesë te Vacuum Pump Services North Limited:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
Pompe ajri Edwards EH1200

For sale is this fully serviced and tested Edwards EH1200 vacuum pump fitted with a 3ph, 50Hz, 415 volt motor. This pump has been completely stripped, cleaned and re-built usin......


Pompe ajri Edwards E1M275

EDWARDS E1M275 VACUUM PUMP For sale is this fully serviced and tested Edwards E1M275 vacuum pump fitted with a 3ph, 50Hz, 415 volt motor. This pump has been completely stripp......


Pompe ajri Edwards GV80

Edwards GV80 Prdjz......


Stokes 412 H10 Bosht Stokes 412 H10 Shaft

Stokes 412 H10 Vacuum Pump Shaft Pxq9b......


Pompë vakumi Leybold D65B

LEYBOLD D65B Vacuum Pump For sale is this fully serviced and tested Leybold D65B vacuum pump This pump has been completely stripped, cleaned and re-built using manufacturers spar......


Pompë vakumi Leybold SV65 BI

Fully Refurbished Leybold SV65 BI FC Rotary Vane Vacuum Pump B7ns7andfw Single Phase 240V Fully Serviced and with 6 months Warranty Image for illustration Purposes only-Please g......


Pompë vakumi Stokes 412 H10

Fully Refurbished Stokes 412 H10 Vacuum Pump 300 CFM Ultimate Pressure less than 1 x 10-2 B7o2q9v9wa Image is for illustration purposes only, please get in touch for images......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej