Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
v.d.SteegTechniek fund Uddel:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Gert van de Steeg
Markveldweg, 19
3888 MA Uddel
Holanda


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Nxjerrës tifoz radial Blazer Blower
Nxjerrës tifoz radial Blazer Blower Hoecker Polytechnik

Hocker polytechnik gmbh Type: 030-500-450-15,0-4 Year of construction:2014 Engine: 15kw 2tkqtm this one I have 4x in stock Hocker polytechni ...

Pompë Grundfos
Pompë Grundfos Grundfos

Grundfos 1x Type:100-60/4 A-F-A-BUBE Grundfos 1x Bzagllmhh0 Type:80-150/4-S A-F-A-BQQE ...

Inverter i frekuencës SEW
Inverter i frekuencës SEW SEW-EURODRIVE MCO7B0150-503-4-00

SEW Movitrac MCO7B0150-503-4-00 400v motors up to 15kw SEW line filter NF 048-503 Pqot7 32x complete in stock ...

Dërgo kërkesë te v.d.SteegTechniek:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Nxjerrës tifoz radial Blazer Blower Hoecker Polytechnik

Hocker polytechnik gmbh Type: 030-500-450-15,0-4 Year of construction:2014 Engine: 15kw 2tkqtm this one I have 4x in stock Hocker polytechnik gmbh Type: 025-400-18,5-4 year of cons......


Pompë Grundfos Grundfos

Grundfos 1x Type:100-60/4 A-F-A-BUBE Grundfos 1x Bzagllmhh0 Type:80-150/4-S A-F-A-BQQE......


Inverter i frekuencës SEW SEW-EURODRIVE MCO7B0150-503-4-00

SEW Movitrac MCO7B0150-503-4-00 400v motors up to 15kw SEW line filter NF 048-503 Pqot7 32x complete in stock......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej