Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

SLS Kunststoffverarbeitungs GmbH & Co.KG

SLS Kunststoffverarbeitungs GmbH & Co.KG fund Dahn:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Jonas Böshans
Industriestraße 11
66994 Dahn
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Pajisja e dozimit - Moretto
Pajisja e dozimit - Moretto MORETTO DUX 3C-2ST

Moretto Dosing System: Model: DUX 3C - 2ST Serial No: 00.10552 Year of manufacture: 2000 400V - 50Hz 9bzosyg 900 Watt Weight: 81kg ...

mit automatischer Fördereinheit
mit automatischer Fördereinheit Fromm

Fromm film winder 9kxr2re with automatic conveyor unit (self-made) motor: Leroy Somer CB3033 B5 728872701/001 As spare part carrier, because ...

Elektromagnet 600x300
Elektromagnet 600x300

Electromagnet 600x300 Byzb3rqmnh ...

Dërgo kërkesë te SLS Kunststoffverarbeitungs GmbH & Co.KG:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Pajisja e dozimit - Moretto MORETTO DUX 3C-2ST

Moretto Dosing System: Model: DUX 3C - 2ST Serial No: 00.10552 Year of manufacture: 2000 400V - 50Hz 9bzosyg 900 Watt Weight: 81kg......


mit automatischer Fördereinheit Fromm

Fromm film winder 9kxr2re with automatic conveyor unit (self-made) motor: Leroy Somer CB3033 B5 728872701/001 As spare part carrier, because of rebuild......


Elektromagnet 600x300

Electromagnet 600x300 Byzb3rqmnh......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej