Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Alexandru GE Smart Invest fund Caransebeș :

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Petcoviciu Alexandru
Aleea Liliacului Bl.4 Sc.b,Et.2 Ap. 6
325400 Caransebeș
Rumania


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
saldim robot
saldim robot KUKA KR 30

It does not have the welding device. Its only the robot part Byxdkxgoxk ...

Gjenerator me frekuencë të lartë 35kw
Gjenerator me frekuencë të lartë 35kw Cavallo

High-frequency generator 35kw Cga7k8hli ...

Makinat e formimit të plastikës
Makinat e formimit të plastikës Krauss-Maffei km350-1650

Selling for spareparts. The electric panel is incomplete Byyijsrihl ...

Dërgo kërkesë te Alexandru GE Smart Invest:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
saldim robot KUKA KR 30

It does not have the welding device. Its only the robot part Byxdkxgoxk......


Gjenerator me frekuencë të lartë 35kw Cavallo

High-frequency generator 35kw Cga7k8hli......


Makinat e formimit të plastikës Krauss-Maffei km350-1650

Selling for spareparts. The electric panel is incomplete Byyijsrihl......


Linja e prodhimit të rimeso Raute

Production line for veneer production 1 Log loader 2 Peeler 3 Transport line 4 Cutter L0lmer9r Max log size: 1980mm Max log diameter: 650mm Veneer thickness from 0.55mm-3.2mm peel......


Shtypi hidraulik me frekuencë të lartë

2000x 1000 High frequency press Hdspsl2......


Tharëse rimeso Keller Keller Lufttechnik

Belt dryer Capacity: 1,2cubic meters / hour Width 4800mm 2 floors Chz7h0gkq......


Makinë balene kripe Buerkle

Laquering machinery 1,2m lenght, 1 laquering side adjustable , min 20g/meter Cnod90e9g IN/OUT Transport line Comes with 20 drying stands on wheels Lackieranlage buerkle......


25 tonë alga deti

25 TON eccentric press Bzaegqmtut......


100 tonë kapëse ekscentrike

eccentric press 100 ton working condition Giygsmz......


Hidraulike

100Ton Hidraulic press Bzuxwekgjp......


Pagues 4 orësh Beta

4ton diesel Forklift without the engine. Yucoqk......


Thërrmues me vakum Stemac

floating table pneumatic tension Bz0qfvv2iq Number of sanding groups: 2 vacuum......


Dehumidifikues Atlas Copco Atlas Copco FD 45

Atlas Copco Air dryer D8iebi9 fd 45 working perfect......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej