Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

GDS Laser Service Łukasz Demel Marcin Gątarek Leszek Sieńko s.c.

GDS Laser Service Łukasz Demel Marcin Gątarek Leszek Sieńko s.c. fund Gądno:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Marcin Gątarek
ul. Pogodna 3
74-503 Gądno
Polonia
zachodniopomorskie


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë lazer
Makinë lazer Mazak Space Gear 510 MKII

6-axis CO2 laser machine for cutting sheets, pipes and profiles Table size 3000x1500mm. Laser power 2500W, thickness of the materials to cut ...

Mazak Hyper Gear 2500W
Mazak Hyper Gear 2500W Mazak Hyper Gear 2500W

The machine after a major 4000h review. In continuous production. No hidden defects, technically efficient, visual and technical condition v ...

Dërgo kërkesë te GDS Laser Service Łukasz Demel Marcin Gątarek Leszek Sieńko s.c.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë lazer Mazak Space Gear 510 MKII

6-axis CO2 laser machine for cutting sheets, pipes and profiles Table size 3000x1500mm. Laser power 2500W, thickness of the materials to cut - FE 20mm, INOX 12mm, AL 8mm. The machi......


Mazak Hyper Gear 2500W Mazak Hyper Gear 2500W

The machine after a major 4000h review. In continuous production. No hidden defects, technically efficient, visual and technical condition very good. Max th. cutting FE 22mm, INOX ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej