Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Maconet.B.V. fund Ridderkerk:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Hans Meskes
Valkenierstraat 23
2984 AZ Ridderkerk
Holanda


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Çekiçë dhe daltë pneumatikë
Çekiçë dhe daltë pneumatikë Sullair, Spytze, Wilking

New on stock,various hammers and chisels Byv3vkupvs ...

Kompresor me vida Avelair
Kompresor me vida Avelair Avelair 11 LS 45

Avelair screwcompressor, used but in good condition, 45 kW, 295 CFM, 25.000 running hours Yxpwgt8z ...

Kompresor me vida Avelair
Kompresor me vida Avelair Avelair 10 LS 75

Avelair 10 LS 75 screwcompressor, 75 kW, 10 Bar, 466 cfm, 17.000 running hours Dqbu7nwdo ...

Dërgo kërkesë te Maconet.B.V.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Çekiçë dhe daltë pneumatikë Sullair, Spytze, Wilking

New on stock,various hammers and chisels Byv3vkupvs......


Kompresor me vida Avelair Avelair 11 LS 45

Avelair screwcompressor, used but in good condition, 45 kW, 295 CFM, 25.000 running hours Yxpwgt8z......


Kompresor me vida Avelair Avelair 10 LS 75

Avelair 10 LS 75 screwcompressor, 75 kW, 10 Bar, 466 cfm, 17.000 running hours Dqbu7nwdo......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej