Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Tecnica Industrial Oswaldo Filizola Ltda.

Tecnica Industrial Oswaldo Filizola Ltda. fund São Paulo:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Marcio Azevedo
R. Paulo Andrighetti, 1649
03022-000 São Paulo
Brazil


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
makinë testimi universale
makinë testimi universale Filizola AME-5kN

Model AME-5kN universal testing machine. Grips for tensile, compression, flexural, bending and shear testings. Extensometers for metals, pol ...

Makinë testimi universale
Makinë testimi universale Filizola DME-100kN

Model DME-100kN universal testing machine. Grips for tensile, compression, flexural, bending and shear testings. Extensometers for metals, p ...

Dërgo kërkesë te Tecnica Industrial Oswaldo Filizola Ltda.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
makinë testimi universale Filizola AME-5kN

Model AME-5kN universal testing machine. Grips for tensile, compression, flexural, bending and shear testings. Extensometers for metals, polymers and elastomers. Also executes cycl......


Makinë testimi universale Filizola DME-100kN

Model DME-100kN universal testing machine. Grips for tensile, compression, flexural, bending and shear testings. Extensometers for metals, polymers and elastomers. Also executes cy......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej