Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Schnurr Holzverpackungen GmbH fund Kirchberg an der Iller:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Christoph Schnurr
Im Anger 11
88486 Kirchberg an der Iller
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Vinçi sipërm me kapje
Vinçi sipërm me kapje KIWA + Pfanzelt Schnittgutheber EL J

The overhead crane was used for the removal of residual timber bundles and for stacking behind a frame saw. Byu2q838om - Crane size: 23500 x ...

Dërgo kërkesë te Schnurr Holzverpackungen GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Vinçi sipërm me kapje KIWA + Pfanzelt Schnittgutheber EL J

The overhead crane was used for the removal of residual timber bundles and for stacking behind a frame saw. Byu2q838om - Crane size: 23500 x 13600 mm - The crane system can be easi......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej