Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
AQUANEC, spol. s r.o. fund Karlová:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Frau Eva Fečková
Karlová 53
038 15 Karlová
Sllovakia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Forklift elektrik
Forklift elektrik BT staxio SPE160

Weight: 1600 kg Lift height: 5400 mm Fork length: 1150 mm Excellent condition. Byuwsw3tbz ...

Dërgo kërkesë te AQUANEC, spol. s r.o.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Forklift elektrik BT staxio SPE160

Weight: 1600 kg Lift height: 5400 mm Fork length: 1150 mm Excellent condition. Byuwsw3tbz......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej