Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Weber Geländersysteme e. K. fund Neukirchen b. Hl. Blut:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Alfons Weber
Hochstraße 11
93453 Neukirchen b. Hl. Blut
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Gecam/Euro Finetec 128DL
Gecam/Euro Finetec 128DL Gecam RA Modell 128 DL

For sale is a Gecam 128 DL, which I used to grind pipes and comes from first ownership. Despite some visual signs of use, the machine is tec ...

Deputeti Tiger 370 CNC-LR
Deputeti Tiger 370 CNC-LR MEP Tiger 370 CNC-LR

MEP vertical CNC automatic machine Tiger 370CNC LR reduction gear 15-150rpm rpm Fully automatic circular saw for steel Automatic electromech ...

Dërgo kërkesë te Weber Geländersysteme e. K.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Gecam/Euro Finetec 128DL Gecam RA Modell 128 DL

For sale is a Gecam 128 DL, which I used to grind pipes and comes from first ownership. Despite some visual signs of use, the machine is technically in perfect condition and works ......


Deputeti Tiger 370 CNC-LR MEP Tiger 370 CNC-LR

MEP vertical CNC automatic machine Tiger 370CNC LR reduction gear 15-150rpm rpm Fully automatic circular saw for steel Automatic electromechanical vertical circular saw for the use......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej