Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Karl Lebenbauer GesmbH & Co.KG fund Kaindorf:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Wolfgang Lebenbauer
Kaindorf 126
8224 Kaindorf
Austria


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Stacker për këmbësorë Hangcha
Stacker për këmbësorë Hangcha HC Hangcha CDD10-AMC1-SZ

Lifting force 1000 Kg. Lifting height 2.000 mm available against surcharge Lifting height 2.500mm, 2.700mm, 3.300 mm, 3.600 mm resp. 1.200 K ...

Kamion me paleta elektrike Hangcha
Kamion me paleta elektrike Hangcha HC Hangcha CBD12-AMC1-I

Electric pallet truck Lithium technology Lifting capacity 1.200 Kg, Bytzxeqye8 Lifting height 200 mm upper edge Battery 24 Volt LifePoe Char ...

Dërgo kërkesë te Karl Lebenbauer GesmbH & Co.KG:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Stacker për këmbësorë Hangcha HC Hangcha CDD10-AMC1-SZ

Lifting force 1000 Kg. Lifting height 2.000 mm available against surcharge Lifting height 2.500mm, 2.700mm, 3.300 mm, 3.600 mm resp. 1.200 Kg. Lifting force Electric lift, Electric......


Kamion me paleta elektrike Hangcha HC Hangcha CBD12-AMC1-I

Electric pallet truck Lithium technology Lifting capacity 1.200 Kg, Bytzxeqye8 Lifting height 200 mm upper edge Battery 24 Volt LifePoe Charger 24 Volt external......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej