Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Imagink Sp. z o.o. fund Kleszczewo:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Filip Mośko
Poznańska 25
63-005 Kleszczewo
Polonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Etiketë vdes prerës
Etiketë vdes prerës Meccaniac Maggiore Procut 350

Procut 350: -2 cutting units (front/back) -Touch screen panel with advanced functions -3 rewinders autolock for 76mm core -1 unwinder autolo ...

Etiketë Flexographic shtypi 6 ngjyra
Etiketë Flexographic shtypi 6 ngjyra Meccanica Maggiore

Flexographic label press. Byzh8r707s Modules of 2 colors - up to 4 modules - 8 colors. Printing quality up to 200 lines. 2 cutting units ...

Dërgo kërkesë te Imagink Sp. z o.o.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Etiketë vdes prerës Meccaniac Maggiore Procut 350

Procut 350: -2 cutting units (front/back) -Touch screen panel with advanced functions -3 rewinders autolock for 76mm core -1 unwinder autolock for 76mm core -Electronic rewinder -E......


Etiketë Flexographic shtypi 6 ngjyra Meccanica Maggiore

Flexographic label press. Byzh8r707s Modules of 2 colors - up to 4 modules - 8 colors. Printing quality up to 200 lines. 2 cutting units (front/back) Touch screen panel with ad......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej