Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
ADAMOS LT fund Vilnius:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Darius Peištaras
Kalvarijų g. 130A
08240 Vilnius
Lituania


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Dritë UV hibride Muto Gachi Jet 1638Ah
Dritë UV hibride Muto Gachi Jet 1638Ah Mutoh 1638 UH

UV LED hybrid printer Mutoh Valuejet 1638 UH Psmft In production since 2018 CMYK +2 white + 2 varnish 2 heads printing width -1620 mm Printa ...

Dërgo kërkesë te ADAMOS LT:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Dritë UV hibride Muto Gachi Jet 1638Ah Mutoh 1638 UH

UV LED hybrid printer Mutoh Valuejet 1638 UH Psmft In production since 2018 CMYK +2 white + 2 varnish 2 heads printing width -1620 mm Printable thickness - up to 15 mm Roll winding......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej