Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
OKO MACHINE fund Kharkiv:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Anton Rusetskiy
19, Khirgizka, building 1
61105 Kharkiv
Ukraina


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
CNC torno Cycle
CNC torno Cycle Knuth Forceturn 630.30

The machine works in experimental premises. Well designed machine with rigid frame and high accuracy. Long travaling up 3100mm. 4 tools turr ...

Video kamera optike
Video kamera optike OKO MACHINE LLC OKO-PRO-CNC150100-TC23048-2/3M-BL200200G

-M3 measurement software (USA) 0ywsask -Opto-e lens and camera (Italy) -Collimated monochromatic backlight -Diffused light -CNC controller M ...

Dërgo kërkesë te OKO MACHINE:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
CNC torno Cycle Knuth Forceturn 630.30

The machine works in experimental premises. Well designed machine with rigid frame and high accuracy. Long travaling up 3100mm. 4 tools turret. Serial number 157133 CNC cycle lat......


Video kamera optike OKO MACHINE LLC OKO-PRO-CNC150100-TC23048-2/3M-BL200200G

-M3 measurement software (USA) 0ywsask -Opto-e lens and camera (Italy) -Collimated monochromatic backlight -Diffused light -CNC controller M3 (USA) -Field of view 46mm x 38mm -XYZ ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej