Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Die Käsemacher GmbH fund Vitis:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Benedikt Redl
Europastraße, 5
3902 Vitis
Austria


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinat e rripave
Makinat e rripave H+D, Canapa

For sale are 6 pieces of strapping machines from various manufacturers - per piece € 300,- (delivery only in bulk --> total € 1.800) B0l2k09 ...

Tuneli i tkurrjes
Tuneli i tkurrjes BVM

For sale is a shrink tunnel of the company BVM B0l2rdiv29 ...

Dërgo kërkesë te Die Käsemacher GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinat e rripave H+D, Canapa

For sale are 6 pieces of strapping machines from various manufacturers - per piece € 300,- (delivery only in bulk --> total € 1.800) B0l2k099xk......


Tuneli i tkurrjes BVM

For sale is a shrink tunnel of the company BVM B0l2rdiv29......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej