Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
rentem GmbH fund Nürnberg:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Jona Meier
Leyherstraße 119
90431 Nürnberg
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
HISTER J 1.8XMT
HISTER J 1.8XMT Hyster J 1.8XMT

Full cab working lights rear + front Load protection grille Lifting height: 3.330 mm Overall height 2.150 mm Fork length 1.600 mm New tyres ...

Crown WP
Crown WP Crown WP2300

Selling 5x Crown WP year of manufacture 2016 - 2018 few hours. New UVV Bqynrgt ...

Dërgo kërkesë te rentem GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
HISTER J 1.8XMT Hyster J 1.8XMT

Full cab working lights rear + front Load protection grille Lifting height: 3.330 mm Overall height 2.150 mm Fork length 1.600 mm New tyres Bysxln8aju UVV New New battery year of c......


Crown WP Crown WP2300

Selling 5x Crown WP year of manufacture 2016 - 2018 few hours. New UVV Bqynrgt......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej