Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

K&W Kälte- und Klimatechnik GmbH&Co. KG

K&W Kälte- und Klimatechnik GmbH&Co. KG fund Steinfeld:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Andreas Wintersinger
Untere Hauptstr. 53a
76889 Steinfeld
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Ftohës thithës
Ftohës thithës AGO AG ago congeal 50_3_25_95_80

Here is an absorber with very few operating hours offered. Equipment see pictures. Condition almost new, see pictures. Plant was wrongly des ...

Dërgo kërkesë te K&W Kälte- und Klimatechnik GmbH&Co. KG:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Ftohës thithës AGO AG ago congeal 50_3_25_95_80

Here is an absorber with very few operating hours offered. Equipment see pictures. Condition almost new, see pictures. Plant was wrongly designed by the builder of the plant (too s......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej